[ Wróć ]

Nasze kalendarze na 2014 rok

środa, 23 październik 2013, 19:05

Drodzy Przyjaciele :)


Zgodzicie się chyba z nami, że tegoroczna wyprawa była niezwykłą przygodą pod każdym względem. Chcemy ją jeszcze trochę poprzeżywać i chcemy Wam ofiarować na własność maleńką chociaż cząstkę tego co widziałyśmy. Dlatego został przygotowany kalendarz "tanzański" na 2014 rok - 13 wykonanych przez uczestniczki wyprawy zdjęć obrazujących najciekawsze i najpiękniejsze miejsca na naszej trasie wraz z opisem w dwóch językach: polskim i w suahili.


Kalendarze będą wydrukowane w dwóch rozmiarach: A4 (cena 25 zł) oraz A3 (cena 35 zł). Osoby spoza Warszawy będą musiały jeszcze pokryć koszt przesyłki.

Jednocześnie nasze kalendarze są cegiełkami pomocy - chcemy w ten sposób zebrać pieniądze na pomoc dla sierocińca sióstr Urszulanek w Mweka w Tanzanii. Byłyśmy tam, poznałyśmy siostry i dzieciaki i bardzo, bardzo chcemy pomagać im nadal bo wierzcie, że naprawdę warto.Nasz kalendarz może zamówić każdy i bardzo serdecznie Was do tego namawiamy - to może być na prawdę fajny prezent dla bliskich i znajomych. Kalendarze można zamawiać wysyłając mail na nasz adres do 18.11 i zamawiając trzeba podać ilość oraz format (A4 czy A3). Osoby zamawiające otrzymają maila z potwierdzeniem i numerem konta do wpłacenia pieniędzy - kalendarze zostaną wydrukowane po zebraniu zamówień.


Czekamy na Wasze zamówienia :)Komentarze:

Brak komentarzy jeszcze.

 
Twój komentarz:
Imię: E-mail or strona www:  


Admin login | Script by Alex